loader

Bizi arayın

0 (312) 473 0 765

Başkent Plaza No:106

Çankaya / Ankara

ISO / IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi Belgemiz


SMK Sigorta olarak Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi politikamız kapsamında, firmamızın güvenirliğini ve temsil ettiği makamın imajını korumak, üçüncü taraflarla yapılan sözleşmelerde belirlenmiş uygunluğu sağlamak, firmamızın temel ve destekleyici iş faaliyetlerini en az kesinti ile sağlamak amacıyla, bilişim hizmetlerinin gerçekleştirilmesinde kullanılan tüm bilgi varlıklarının güvenliğini sağlama çalışmalarını etkin bir şekilde sürdürmektedir.

Akreditasyon Kurumu onaylı ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi belgesine sahip bir firma olarak, bilgi varlıklarımızı korumak ve müşterilerimize güven duygusu sağlamak önceliğimizdir. ISO 27001 standardı, Bilgi Güvenliği Yönetim sisteminin oluşturulması, uygulanması, sürdürülmesi ve geliştirilmesinden oluşan bir süreçtir. Firmamız Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi standartını baz alarak, bilgi güvenliği alanındaki faaliyetlerini aktif bir şekilde sürdürmekte ve sürekli iyileştirme ilkesiyle hareket etmektedir.

SMK Sigorta tarafından oluşturulan ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ile verilerin her koşulda gizliliğinin, bütünlüğünün ve erişilebilirliğinin korunmasını, iş sürekliliğinde oluşabilecek herhangi bir ters durumda kaybın en aza indirilmesini amaçlamaktadır. ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi belgesi ile bu standardı her geçen gün daha yukarı taşımayı ve müşterilerimize bilgilerinin koruma altında olduğu güvencesini vermeyi amaçlamaktayız.