loader

Bizi arayın

0 (312) 473 0 765

Başkent Plaza No:106

Çankaya / Ankara

Hakkımızda

SMK Sigorta

Smk Sigorta Alba Yapı İnşaat’ın iştiraki bir grup firması olup Türkiye’nin güçlü sigorta şirketleriyle çözüm ortaklığı yaparak, ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi, teknolojik alt yapısı ile nitelikli ve etik değerlerinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Smk Sigorta Süreklilik gösteren istikrarlı yönetimi güçlü yönlerinden biridir. Bilgi birikimi ve deneyim ile birlikte ileriyi gören politikalar üreten yönetimi, şirketin karlılık performansını yıllar içinde sürekli olarak yüksek tutmayı başarmıştır.

Smk Sigorta, araç sigortası, konut sigortası, özel sağlık sigortası, ferdi kaza sigortası, bireysel emeklilik sigortası, seyahat sigortası ve işyeri sigortası hizmetleri veren bir sigorta acentesidir. Smk Sigorta kurulduğu ilk günden günümüze kadar kurumsal yapısını korumuş ve ilkelerinden asla ödün vermemiştir. Bunun sonucu olarak gerek sigortacılık mevzuatında yapılan değişikliklerden gerekse piyasa şartlarındaki değişimlerden önemli ölçüde etkilenmeden faaliyetlerini sürdürmeyi başarmıştır.